Düzce Halı Yıkama - Koltuk, Stor Perde, Battaniye & Yorgan Uğur Halı Yıkama - Altındere HaberAltındere Haber

SON DAKİKA

Düzce Halı Yıkama – Koltuk, Stor Perde, Battaniye & Yorgan Uğur Halı Yıkama

Yaklaşık 10 yıldır Gebze Darıca’ da faaliyet gösteren, sektöründe ileri gelen firmalardan biri olan Papatya Halı Yıkama firmasına ilaveten Düzce’ de Uğur Halı Yıkama Tesisleri olarak hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız.Tesislerimiz Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Hijyen ve kaliteli işçilikten ödün vermemekte kararlı olan firmamız ” Ucuz fiyata çok iş “ mantığını reddederek, yaptığı işin insan sağlığı ile doğrudan alakalı olduğunun bilinci içerisindedir. Bu sebeple halılarınız steril ortamda antialerjik ve antibakteriyel özel bio deterjanlar ile son sistem makinelerimizde yıkanmaktadır.

Günümüzde oto yıkama firmalarının hangi ortam ve standartlarda halı yıkama hizmeti verdiklerini halkımız bilmektedir. Sektörün çeşitli eksiklikleri ve halkımızın gerçek temizlik beklentilerine cevap vermek adına Uğur Halı Yıkama Düzce’ de ve bölgede hızla büyüyen bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana geçen zaman içerisinde halkımızın yoğun ilgisi firmamızı daha da güçlendirmiştir. Karşılaştığımız yoğun ilgi ve beğeniden ötürü tüm halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düzce Halı Yıkama – Koltuk, Stor Perde, Battaniye & Yorgan Uğur Halı Yıkama
Firma YetkilisiUğur Halı Yıkama
Yetkili Telefon0536 656 04 75
Telefon0380 557 8 777
Faks0380 557 8 777
Web Sitesihttps://www.ugurhaliyikama.net/iletisim
E-Posta info@ugurhaliyikama.net
Firma AdresiÇakırlar Mah.Yığılca Yolu ÜzeriNo:5 DÜZCE
İl / İlçeDÜZCE
Bu firma 09 Mayıs 2020 - 14:35 'de eklendi ve 329 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR