Düzce Halı Yıkama Hanımeli Halı Yıkama Düzce - Altındere HaberAltındere Haber

SON DAKİKA

Düzce Halı Yıkama Hanımeli Halı Yıkama Düzce

Düzcede Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda; tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir.
Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizle sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, en kısa sürede adresinize teslimatları yapılmaktadır.

İşlemlerimizde, organik deterjanlar ve arıtılmış temiz su kullanılmaktadır. Ak Temizlik ve Halı Yıkama Düzce Fabrikamız en son teknoloji ile hizmet vermektedir.

Kalite Geleceğimizdir.
Halı Yıkama Düzce olarak kuruluşumuzdan beri attığımız her adımın amacı, insanın YAŞAM KALİTESİ’ni yükseltmektir. En üst düzeydeki profesyonel yöneticilerimizden, tüm çalışanlarımızda yani ailemizin her bireyinin en önemli özelliği DÜRÜSTLÜK’tür.

Hizmet Sürekliliktir.
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için başarının tek anahtarı sayılır. Başarıyı sürekli kılan ise hizmetin kalitesidir. Halı Yıkama Düzce olarak hizmetin sürekliliğini, kaliteden ödün vermeden başarabilmek için tüm bilgi ve tecrübelerimizle çalışmaktayız. Hizmetin kaliteli ve devamlılığını sağlamak firmamızın asli görevlerinden sayılır. 24 saat kesintisiz iletişim imkanı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Düzce Halı Yıkama Hanımeli Halı Yıkama Düzce
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon0553 081 10 44
Telefon0380 411 10 44
Faks0380 411 10 44
Web Sitesihttp://haliyikamaduzce.com/
E-Postainfo@haliyikamaduzce.com
Firma AdresiNalbantoğlu Mah. 4381 Sk. No:16 DÜZCE
İl / İlçeDÜZCE
Bu firma 09 Mayıs 2020 - 14:33 'de eklendi ve 437 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR