Akyazı Sürücü Kursu İmaj Sürücü Kursu | Akyazı Sürücü Kursu - Altındere HaberAltındere Haber

SON DAKİKA

Akyazı Sürücü Kursu İmaj Sürücü Kursu | Akyazı Sürücü Kursu

Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. Bir hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. Adaylarımıza direksiyon eğitiminde Simülatör aracı ile sanal ortamda trafiğe hazırlık eğitimi verilmektedir. Simülatör aracıyla aldıkları ön eğitimden sonra kursiyerlerimiz gerçek araç eğitimine hazır hale gelirler.Direksiyon çalışmalarına araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir.

Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir. Kursun sağlık dersleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir. Motor ve trafik dersleri de alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli hocalar tarafından verilmektedir.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. A1 , A2, B , E sınıfı Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son modeldir. 25    Kişilik Klimalı sınıflarda teorik ders rahatlığı, sınıflar teknolojinin gerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleri ile beraber yeni alınan simülatör ile donatılmıştır.

Akyazı Sürücü Kursu İmaj Sürücü Kursu | Akyazı Sürücü Kursu
Firma Yetkilisi İmaj Sürücü Kursu | Akyazı Sürücü Kursu
Yetkili Telefon0 532 5936364
Telefon0 264 4182010
Faks0 264 4182010
Web SitesiAkyazı Sürücü Kursu İmaj Sürücü Kursu | Akyazı Sürücü Kursu
E-Postaimajsurucukursu545@hotmail.com
Firma AdresiÇarşı İçi Altın Köşe İş Hanı Kat. 1 No:2 Akyazı / Sakarya
İl / İlçeAdapazarı
Bu firma 10 Mayıs 2020 - 14:05 'de eklendi ve 434 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR