Akyazı Halı Yıkama - Tunahan Halı Yıkama Merkezi - Altındere HaberAltındere Haber

SON DAKİKA

Akyazı Halı Yıkama – Tunahan Halı Yıkama Merkezi

Uzman personellerden oluşan ekibimizle, hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin temizliğine katkıda bulunmak için kurmuş olduğumuz Tunahan halı yıkama merkezi, halılarınızın yapısını da göz önünde bulundurarak özel program aracılığı ile yıkayarak temizliğini sağlamaktadır. Halılarınızın üzerine yapışan tozlardan, halıyı kurtarabilmek için, yüksek vakum gücüne sahip süpürme toz alma işlemi ile halılarınızın tüylerini kabartarak, ilk günkü parıltısını geri kazanmasını amaçlamaktadır.

Bununla beraber son teknolojik makinalardan oluşan yıkama sıkma makinaları, halı yıkama işleminde halıların üzerinde en ufak bir kir kalmayacak şekilde temizliğini sağlamaktadır. Müşterilerimiz ile aramızda sempatik bir bağ oluşması açısından, Tunahan halı yıkama olarak, müşteriler arasında çekiliş yapıp, ayın talihlisi unvanıyla sürpriz hediyeler vermekteyiz. Sizlerin sağlığına son derece önem veren Tunahan halı yıkama ekibimiz, halılarınızı kanserojen madde içermeyen temizlik ürünleriyle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Yıkanan halılar tamamen kurutulup, paketleme bölümüne alınır ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkartılır. Sakarya bölgesinin en güçlü firmaları arasında yer almamız, bizim müşterilere verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır. Gelin sizde halı yıkama sektöründe lider bir firma ile temizliğin farkındalığını yaşayın.

MİSYON:
Temizlik insan içindir felsefesiyle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz.

VİZYON:
Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren ve işini en iyi yaparak sonuca ulaşan firma olma hedefimizi, tüm çalışanlarımıza anlatır ve onları destekleriz.

Akyazı Halı Yıkama – Tunahan Halı Yıkama Merkezi
Firma YetkilisiÇubuklu Dik Sokak No:1 Serdivan / SAKARYA
Yetkili Telefon(0544) 211 11 89
Telefon(0264) 210 13 13 - (0264) 211 11 89
Faks(0264) 210 13 13 - (0264) 211 11 89
Web Sitesihttp://www.tunahan.com.tr/
E-Postabilgi@tunahan.com.tr
Firma AdresiÇubuklu Dik Sokak No:1 Serdivan / SAKARYA
İl / İlçeSakarya
Bu firma 09 Mayıs 2020 - 10:48 'de eklendi ve 352 views kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR