Akyazi Nöbetçi Eczaneleri (Sakarya)Eczane Ara 15 Ocak Pazar - Altındere HaberAltındere Haber

SON DAKİKA

Akyazi Nöbetçi Eczaneleri (Sakarya)Eczane Ara 15 Ocak Pazar

Bu haber 15 Ocak 2023 - 20:40 'de eklendi ve 388 views kez görüntülendi.

Akyazı Nöbetçi Eczaneleri Bugün (Sakarya)

15 Ocak Pazar akşamından 16 Ocak Pazartesi sabahına kadar.

Ada EczanesiAdapazarı
Sakarya Egıtım Arastırma Hastanesı Karsısı Güllük Mah. Sağlık Cad. No:3/E Adapazarı/Sakarya Harita

0 (264) 300 14 00

Eser EczanesiAdapazarı
Çukurahmedıye Mah. Meydan Sok. No:6 Adapazarı/Sakarya Harita

0 (264) 281 33 45

İstiklal EczanesiAdapazarı
Karaosman Mah. Karaagaç Bulvarı No:74/A Adapazarı/Sakarya Harita

0 (264) 271 52 49

Türkseven EczanesiAdapazarı
Hızırtepe Mah. Fıgen Sakallıoglu Cad. No:63-B/1A Adapazarı/Sakarya Harita

0 (264) 276 66 23

Kent EczanesiYenikent
Karaman Mah. Cahıt Kıraç Cad. No:31/16 Yenikent/Sakarya Harita

0 (264) 221 29 51

Kadir Akar EczanesiSerdivan
Arabacı Alanı Mah. Eski Kazımpaşa Cad. No:187/B Serdivan/Sakarya Harita

0 (264) 281 98 96

Numanoğlu EczanesiSerdivan
Bahçelievler Mah.746.Sok No:1 Serdivan/Sakarya Harita

0 (264) 276 18 18

Arifiye EczanesiArifiye
Arıfbey Mah. Atatürk Cad. No:28 Arifiye/Sakarya Harita

0 (264) 229 10 75

Murat EczanesiAkyazı
Akonuralp Mah. Sok. No:8/A Akyazı/Sakarya Harita

0 (264) 418 23 98

Zeynep EczanesiFerizli
Devlet Mah. Şehithacı Uzun Cad. No 15 Dükkan 1 Ferizli/Sakarya Harita

0 (264) 781 11 88

Alı Kaya EczanesiGeyve
Tepecıkler Mah.Konyalı Alıbey Cad.No:130 Geyve/Sakarya Harita

0 (264) 517 10 30

Hendek EczanesiHendek
Ekrem Günay Cad. 3006 Sk. No:2/B Hendek/Sakarya Harita

0 (544) 363 35 07

Büyükkaya EczanesiKarasu
Aziziye Mah.350. Bsok. No.32/A1/D No:4 Karasu/Sakarya Harita

0 (264) 718 15 14

Cadde EczanesiKaynarca
Orta Mah. Dr. Hasan Akgün Bulvarı No:26 İç Kapı No:2 Kaynarca/Sakarya Harita

0 (264) 871 32 00

Sahil EczanesiKocaali
Yayla Mah. 342.Sok. Dış Kapı No.3 İç Kapı No1 Kocaali Devlet Hastanesi Acil Giriş Yanı Kocaali/Sakarya Harita

0 (264) 812 26 26

Güven EczanesiPamukova
Elperek Mah. Konak Cad. Tahılpazarı Sok. No:8/A Pamukova/Sakarya Harita

0 (264) 551 32 81

Çarşı EczanesiSapanca
Rüstempaşa Mah. Vehbibey Cad. No:2/A Sapanca/Sakarya Harita

0 (264) 582 66 56

Turan EczanesiSögütlü
Camıcedıt Mah. Atatürk Cad. No:471-2 Söğütlü Sağlık Ocağı Karşısı Sögütlü/Sakarya 22.00’a kadar nöbetçi Harita

0 (264) 681 25 95

Taraklı EczanesiTaraklı
Ulucamı Mah. Ankara Cad. No:126/B Taraklı/Sakarya Harita

0 (264) 491 28 62

Akyazı Nöbetçi Eczaneler

Akyazı’da her gün mesai saatleri dışında nöbetçi olarak görev yapmakta olan akyazı nöbetçi eczaneleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Akyazı’da internet kullanım oranlarının artmasıyla birlikte hiç kuşku yok ki günlük hayatta duyulan bir çok ihtiyaca internet üzerinden ulaşabiliyoruz. İnternet sisteminin bizlere vermiş olduğu bu hizmeti sizlere daha iyi aktarabilmek için akyazı nöbetçi eczaneler hizmetini sizlere sunuyoruz. Her ay güncellemiş olduğumuz eczane bilgileriyle birlikte sizlere en iyi şekilde akyazı nöbetçi eczane hizmetini girmiş olduğunuz web sayfası üzerinden  sizlere aktaracağız.
Akyazihaberleri.com olarak tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Akyazı Nöbetçi Eczaneler – Akyazıda Bugün Hangi Eczane Nöbetçi ? Akyazı Nöbetçi Eczane Telefonu ve Adresi

Sakarya ili Akyazi ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sakarya Akyazi Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Sakarya Akyazi nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Sakarya Akyazi nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Akyazi ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Akyazi ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Sakarya Akyazi Eczaneleri

Sakarya Akyazi nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Sakarya Akyazi bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Sakarya Akyazi Nöbetçi Eczaneleri

Sakarya Akyazi nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Sakarya Akyazi bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Sakarya Akyazi Nöbetçi Eczane Listesi

Sakarya Akyazi’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Sakarya Akyazi’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Adana Nöbetçi Eczaneler – Adıyaman Nöbetçi Eczaneler – Afyonkarahisar Nöbetçi Eczaneler – Ağrı Nöbetçi Eczaneler – Aksaray Nöbetçi Eczaneler – Amasya Nöbetçi Eczaneler – Ankara Nöbetçi Eczaneler – Antalya Nöbetçi Eczaneler – Ardahan Nöbetçi Eczaneler – Artvin Nöbetçi Eczaneler – Aydın Nöbetçi Eczaneler – Balıkesir Nöbetçi Eczaneler – Bartın Nöbetçi Eczaneler – Batman Nöbetçi Eczaneler – Bayburt Nöbetçi Eczaneler – Bilecik Nöbetçi Eczaneler – Bingöl Nöbetçi Eczaneler – Bitlis Nöbetçi Eczaneler – Bolu Nöbetçi Eczaneler – Burdur Nöbetçi Eczaneler – Bursa Nöbetçi Eczaneler – Çanakkale Nöbetçi Eczaneler – Çankırı Nöbetçi Eczaneler – Çorum Nöbetçi Eczaneler – Denizli Nöbetçi Eczaneler – Diyarbakır Nöbetçi Eczaneler – Düzce Nöbetçi Eczaneler – Edirne Nöbetçi Eczaneler – Elazığ Nöbetçi Eczaneler – Erzincan Nöbetçi Eczaneler – Erzurum Nöbetçi Eczaneler – Eskişehir Nöbetçi Eczaneler – Gaziantep Nöbetçi Eczaneler – Giresun Nöbetçi Eczaneler – Gümüşhane Nöbetçi Eczaneler – Hakkari Nöbetçi Eczaneler – Hatay Nöbetçi Eczaneler – Iğdır Nöbetçi Eczaneler – Isparta Nöbetçi Eczaneler – İstanbul Nöbetçi Eczaneler – İzmir Nöbetçi Eczaneler – Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler Karabük Nöbetçi Eczaneler – Karaman Nöbetçi Eczaneler – Kars Nöbetçi Eczaneler – Kastamonu Nöbetçi Eczaneler – Kayseri Nöbetçi Eczaneler – Kırıkkale Nöbetçi Eczaneler – Kırklareli Nöbetçi Eczaneler – Kırşehir Nöbetçi Eczaneler – Kilis Nöbetçi Eczaneler – Kocaeli Nöbetçi Eczaneler – Konya Nöbetçi Eczaneler – Kütahya Nöbetçi Eczaneler – Malatya Nöbetçi Eczaneler – Manisa Nöbetçi Eczaneler – Mersin Nöbetçi Eczaneler – Muğla Nöbetçi Eczaneler – Muş Nöbetçi Eczaneler – Nevşehir Nöbetçi Eczaneler – Niğde Nöbetçi Eczaneler – Ordu Nöbetçi Eczaneler – Osmaniye Nöbetçi Eczaneler – Rize Nöbetçi Eczaneler – Samsun Nöbetçi Eczaneler – Sakarya Nöbetçi Eczaneler – Siirt Nöbetçi Eczaneler – Sinop Nöbetçi Eczaneler – Sivas Nöbetçi Eczaneler – Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneler – Şırnak Nöbetçi Eczaneler – Tokat Nöbetçi Eczaneler – Tekirdağ Nöbetçi Eczaneler – Trabzon Nöbetçi Eczaneler – Tunceli Nöbetçi Eczaneler – Uşak Nöbetçi Eczaneler – Van Nöbetçi Eczaneler – Yalova Nöbetçi Eczaneler – Yozgat Nöbetçi Eczaneler – Zonguldak Nöbetçi Eczaneler

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.